Główne cechy naszych produktów

Zachęcamy Państwa do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszej oferty

Bezpieczeństwo

Nasze wyłazy spełniają rygorystyczne normy - wszystko po to, aby mogli Państwo bezpiecznie korzystać z oferowanych przez nas produktów.

Dowiedz się więcej

Gwarancja jakości

Nasza marka odzwierciedla naszą pewność siebie - to dlatego otrzymujecie Państwo dwuletnią gwarancję na każdy produkt z naszej oferty.

Dowiedz się więcej

Nowoczesny design

Nasze produkty są tworzone zgodnie z rygorystyczną specyfikacją, z materiałów najwyższej jakości, co przekłada się na bardzo dobre parametry użytkowe.

Dowiedz się więcej

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo jest da nas najistotnejsze. To dlatego nasze produkty zostały poddane wnikliwym testom, uzyskując atest Państwowego Zakładu Higieny PZH nr HK/B/0537/2040.

Gwarancja jakości

Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości i zaprojektowane z myślą o spełnieniu wymagań najbardziej wymagających użytkowników. Zapewniając o wysokim standardzie naszych produktów udzielamy 24 miesiące gwarancji na każdy wyłaz z naszej oferty.

Nowoczesny design

Oferujemy Państwu wyłazy dachowe wykonane w konstrukcji klapowej z zawiasami uchylnymi do góry. Kopuła jest wykonana z przezroczystego tworzywa o grubości 3mm, odpornego na działanie czynników atmosferycznych. Kołnierz, umożliwiający montaż do każdego pokrycia dachowego, jest wykonany z blachy aluminiowej o grubości 0,60mm i posiada profil kapilarny oraz klin uszczelniający. Nasze produkty oferujemy w pięciu kolorach z palety RAL. W ofercie posiadamy również kopułę wyłazu dachowego o wymiarach 54x75cm, którą można nabyć oddzielnie.